środa, 30 marca 2011

Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach

Biblioteka zaprasza...


Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy: dorosłych i dzieci, studentów i emerytów, moli książkowych i tych, którzy wolą prasę lub Internet. Dysponujemy coraz bogatszym księgozbiorem, z dużą liczbą nowości...


 
 
Do Państwa dyspozycji jest nowoczesna Czytelnia Internetowa z siedmioma stanowiskami komputerowymi. Oferujemy bezplatny dostęp do Internetu. Każdy komputer posiada zainstalowany system Windows Vista PL, pakiet biurowy Microsoft Office 2007 Pl. 
Istnieje mozliwość skorzystania z posiadanych przez bibliotekę programów multimedialnych. Dostęp do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi jest mozliwy na terenie całej biblioteki poprzez własne mobilne urzadzenia wyposażone w karty sieci bezprzewodowej (laptopy, notebooki itp.)W nowym lokalu Biblioteki znajduje się przestronna sala kulturalno-oświatowa przeznaczona na zajęcia edukacyjne, spotkania z czytelnikami, autorami. Mieszkańcy naszej miejscowości oraz przyjezdni goście mogą spędzić tutaj miło czas w gronie znajomych. Dysponujemy: stołem bilardowym, kinem domowym, projektorem.

Dla najmłodszych czytelników mamy przygotowany specjalny kącik, w którym mogą czytać książeczki i wykonywać ilustracje do swoich ulubionych bajek. Dla bardziej wymagających czytelników oferujemy czasopisma o różnorodnej tematyce. Można się z nimi zapoznać w specjalnie wyznaczonym miejscu.
Każdego dnia czytelnicy przekonają się, że Gminna Biblioteka Publiczna w Słubicach nie jest tylko martwym zbiorem książek, ale przede wszystkim instytucją, która żyje i realizuje potrzeby kulturalne mieszkańców.

Staramy się, by Biblioteka była przytulnym i przyjaznym miejscem dla wszystkich odwiedzających.


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH!

U NAS ZAWSZE SPOTKASZ ŻYCZLIWYCH LUDZI.

KAŻDY Z NASZYCH CZYTELNIKÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz